Bispensbo og Marskensbo Beboerrepræsentationer
 
 

Her er bestyrelserne!

Hvis du vil kontakte begge bestyrelser på een gang, så brug adressen beboerrepræsentationen@bispensmarsk.dk. Disse henvendelser bliver ikke nødvendigvis besvaret. Hvis du ønsker et svar, så ret spørgsmålet til et enkelt medlem.

 

 

MARSKENSBO

 

Louise Elling Hansen

Tlf: 4176 3581
mail: Louise@bispensmarsk.dk

 

 

Kasserer:

Jan Harvest

Tlf: 3027 0040
mail: Jan@bispensmarsk.dk

 

 

Ulla Elbo

Tlf: 3022 0186
mail: Ulla@bispensmarsk.dk

 

 

Suppleanter:

Rup Banerjee

Tlf:
mail: Rup@bispensmarsk.dk

 

 


BISPENSBO

Talsperson:

Birte Friis Gerstoft

Tlf: 4231 7222
mail: Birte@bispensmarsk.dk

 

 

Kasserer:

Thomas Christensen

Tlf: 2013 5181
mail: Thomas@bispensmarsk.dk

 

 

Tina Jørstian

Tlf: 3316 1604
mail: Tina@bispensmarsk.dk

 

 

Suppleanter:

Lars Høffner

Tlf: 2363 3340
mail: Lars@bispensmarsk.dk

 

 

Asif Amin

Tlf: 6187 1450
mail: Asif@bispensmarsk.dk

 

 

Klaus Samsøe

Tlf: 2341 4673
mail: Klaus@bispensmarsk.dk